Turniej szachowy dobiegł końca

Fot. Arch. UG Krościenko n/D 2016.09.23 09:30 / news / czytano 1714 / opinie 0

Dobiegają końca międzypokoleniowe zajęcia szachowe, zorganizowane po raz pierwszy  przez Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów ”Pieniny” w Krościenku. 

Na ten cel stowarzyszenie, otrzymało dotację w wysokości 5 tys. zł, w ramach  konkursu grantowego „FIO-Małopolska Lokalnie 2015” ogłoszonym przez Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia. Zajęcia zgodnie z projektem trwały od czerwca 2016 i odbywały się  w pensjonacie  „U Gerwazego” w Krościenku. Wszystkie zajęcia  były bezpłatne  i miały  charakter otwartych spotkań. Skierowane  były nie tylko do zrzeszonych członków organizacji, ale również do niezrzeszonych seniorów.
 
Zakończeniem projektu było zorganizowanie Finałowego Turnieju Szachowego który zaplanowany był na dzień 21-22 września 2016 roku przy czynnym udziale Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu oraz firmy ETNA. Odbyte działania pozwoliły na osiągnięcie celu projektu jakim była integracja i aktywizacja międzypokoleniowa.
Autor: Krystyna Kubik
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij