Jezdnia w holu szkoły

Fot. Arch. szkoły 2013.10.29 21:16 / news / czytano 2412 / opinie 0

W ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” w holu Zespołu Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych zabłysły białe pasy wyznaczające jezdnię.

Wszystko to po to, by najmłodsi uczniowie szkoły przybliżyli swoim kolegom, koleżankom, a także przybyłym na tę imprezę rodzicom, zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.
 
Sześciolatki w swoich przebraniach przygotowali pod okiem swojego wychowawcy przepiękne przedstawienie tematyczne, w którym pojawiły się nawet samochody. Imprezę uświetnił także film pt. „BEZPIECZNY PRZEJAZD ZALEŻY TAKŻE OD CIEBIE” oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabrakło też rozdania nagród w ogólnoszkolnych konkursach: plastycznym i wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Podczas imprezy uczniowie zostali także wyposażeni w elementy odblaskowe. Ta impreza uświadomiła wszystkim, że dbanie o bezpieczeństwo jest jednym z głównych priorytetów w życiu osobistym, jak i zawodowym.
 
ZPO uczestniczy w konkursie "Odblaskowa Szkoła", którego celem jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania przez dzieci do 15 lat z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.
Autor: Krystyna Lasak / Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij