Kluszkowce: III edycja letnich warsztatów gitarowo-wokalnych - zapisy trwają do 20 czerwca br. (Kluszkowce 17-24.07.2017)

Fot. 2016.05.09 13:48 / news / czytano 2367 / opinie 0

III edycja Ogólnopolskich letnich warsztatów gitarowo-wokalnych Czorsztyn 2016 odbędzie się w Kluszkowcach (gmina Czorsztyn) w dniach 17-24 lipca 2016r.

Są to profesjonalne warsztaty dla wszystkich miłośników gitary i śpiewu, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych, bez względu na wiek!

W programie znajdą się zajęcia indywidualne i grupowe (gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna; śpiew), koncerty, seminaria, szkolenie z automotywacji i samodyscypliny, projekcje DVD koncertów oraz filmów o tematyce muzycznej, karaoke, dyskoteki, ognisko, wspólne muzykowanie (jam-session), warsztaty plastyczne, sesje muzykoterapii, zajęcia sportowe z trenerem, piłkarzyki, ping-pong, siatkówka, koszykówka, mecz piłki nożnej i...wiele więcej!

Zajęcia poprowadzą:

Jan Kudełka (absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- gitara klasyczna)

Piotr Kudełka (absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- improwizacja, akompaniament)

Jakub Kudełka (absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursu gitarowego w Chorwacji-gitara elektryczna)

Maria Kudełka-Gonet(absolwentka londyńskiej uczelni, wokalistka jazzowa)

Wiktor Wyglądacz ( Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, Chórzysta w Chórze Filharmonii Śląskiej im. H.M. Góreckiego w Katowicach)

zajęcia sportowe: Krzysztof Gonet (Instruktor Kulturystyki- Polska Akademia Sportu, trener personalny www.katowicetrener.pl )
zajęcia artystyczne: Aleksandra Kudełka (właścicielka Agencji Artystycznej "Dobra Muzyka" www.dobra-muzyka.pl )
muzykoterapia: Olimpia Minkina-Wyglądacz ( certyfikowany muzykoterapeuta, pedagog, właścicielka www.muzykowo.com.pl )

Więcej informacji na stronie TUTAJ

www.facebook.com/warsztatyCzorsztyn

Kontakt: 505-188-035
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij