Koncert finałowy I tury Warsztatów w Muzycznej Owczarni - lato 2015

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.07.13 13:57 / news / czytano 3891 / opinie 0

W sobotę na scenie plenerowej Placu Pod Kolejką w Szczawnicy zaprezentowali się uczestnicy tegorocznej pierwszej tury Letnich Warsztatów Muzycznych Muzyczna Owczarnia Jaworki 2015.

Tradycyjnie co roku na zakończenie warsztatów dla uczestników i szczawnickiej publiczności organizowany jest koncert finałowy, podczas którego uczestnicy zajęć prezentują swoje osiągnięcia i możliwości wokalne. Warto podkreślić, że Warsztaty Muzyczne są okazją dla młodych muzyków i wokalistów aby zdobyć doświadczenie sceniczne i to pod okiem znakomitych instrumentalistów.

Wykłady prowadzone są przez wybitnych polskich instrumentalistów w klasach m.in. gitarowej, basowej, perkusyjnej, klawiszowej, wokalu oraz studio i foto. Wzorem ubiegłych lat zajęcia odbywają się w grupach złożonych z kilkunastu osób mających zajęcia dopołudniowe i popołudniowe, natomiast wieczorami organizatorzy proponują wspólne muzykowanie na jamach oraz koncertach, które odbędą się w czasie warsztatów.

Koncert został zorganizowany przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy, a prowadził go Jan Malski.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij