Na sportowo w Łapszach Niżnych - Piknik Piłkarski

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2014.07.02 10:15 / news / czytano 6100 / opinie 0

Tradycją lat ubiegłych Gmina Łapsze Niżne zorganizowała w miniona niedzielę 29. czerwca Gminny Piknik Piłkarski pod patronatem Wójta Gminy.

W rozgrywkach zmagały się trzy drużyny (Straż Graniczna Zakopane, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A., OGRY). Mecze rozgrywane były dwa razy po 15 minut w 6. osobowych składach. W tej konfrontacji pierwsze miejsce zajęła drużyna „Ogry” Sromowce, drugie miejsce zajęła drużyna ZEW Niedzica S.A., trzecie miejsce drużyna Straży Granicznej z Zakopanego. Tytuł Króla strzelców Pikniku zdobył Andrzej Waksmundzki z drużyny „Ogry”, Najlepszego Bramkarza otrzymał Marian Chmiel z ZEW Niedzica S.A. z kolei tytuł Najlepszego Zawodnika powędrował do Sebastiana Dobrowolskiego z SG Zakopane. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone przez Wójta pucharami.
 
W trakcie festynu sportowego konferansjer – Józef Jamróz przeprowadził wiele konkursów i zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, które w nagrodę otrzymały kubeczki, smycze, książki oraz słodycze.

Nie tylko mecze były atrakcjami niedzielnego popołudnia, gdyż swoje zdolności zaprezentowały także dziewczyny z grupy tanecznej INSANIS, które są finalistkami Gminnego Konkursu Talentów. Magnesem dla najmłodszych była przede wszystkim dmuchana zjeżdżalnia i trampolina. Słoneczne popołudnie upływało z muzyczną nutką dzięki Music Light Magic. Na zakończenie pikniku zagrał zespół muzyczny „ODLOT”, który jak sama nazwa wskazuje porwał uczestników do tańca pomimo wieczornej deszczowej aury.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij