Kurs na uprawnienia Przewodnika Górskiego Beskidzkiego III klasy (artykuł sponsorowany)

Fot. 2016.10.11 09:35 / news / czytano 3263 / opinie 0

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział „GORCE” 34-400 Nowy Targ, Rynek 1, organizuje nabór na KURS na uprawnienia Przewodnika Górskiego Beskidzkiego III klasy.

Wymagania od kandydata:

-ukończone 18 lat

-wykształcenie średnie

-dobry stan zdrowia

-niekaralność za przestępstwa umyślne lub inne popełnione w związku z wykonywaniem zadań przewodnika

• Nabór będzie prowadzony do skompletowania składu -25 uczestników.
• Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w układzie piątek po południu i sobota, natomiast wycieczki szkoleniowe w soboty i niedziele.
• Szkolenie teoretyczne będzie obejmować 150 godzin wykładów i ćwiczeń, natomiast zajęcia terenowe będą obejmować czterdzieści dni wycieczkowych.
• Koszt kursu ok. 2000 zł płatne w dwóch ratach - obejmuje on zajęcia teoretyczne i praktyczne (koszt przejazdów i noclegów).
• Spotkanie organizacyjne dla kandydatów odbędzie się w dniu 24.10.2016r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Targu, przy ul. Orkana.
• Zgłoszenia przyjmuje i dodatkowych informacji udziela kolega Adam Jachymiak tel. 664 77 07 54, e-mail: felix24@interia.pl
• Informacje również na stronie www.pttk.nowytarg.pl
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij