Bogusław Waksmundzki po raz kolejny wyróżniony

Fot. 2018.06.09 16:10 / news / czytano 549 / opinie 0

15 maja Bogusław Waksmundzki został doceniony i znalazł się pośród laureatów w plebiscycie Samorządowiec Roku 2017 organizowanym przez  Portal Samorządowy. Niedawno odebrał wyróżnienie w konkursie „Osobowość Ziem Górskich" w kategorii Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich.

Konkurs „Osobowość Ziem Górskich" to plebiscyt wyróżniający osoby, organizacje i firmy, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich na obszarze Żywiecczyzny, Podhala i Beskidów. Zaszczytne wyróżnienia przyznawane są przez kapitułę konkursu w składzie międzynarodowym, której  przewodniczy burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt. Od roku 2012 przyjmowane są także nominacje z terenu całego pogranicza polsko-słowackiego w ramach projektu „Polsko-słowacka inicjatywa promocji i rozwoju marek ziem górskich”, a od tego roku także nominacje z Czech w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020. Adresatami corocznych nagród są samorządowcy, dziennikarze, przedsiębiorcy, a także inne wybitne postaci życia publicznego. Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, których działalność i osiągnięcia na terenie ziem górskich mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych. Gala Finałowa Konkursu odbyła się 2 czerwca w Żywcu. 
 
Więcej przeczytasz TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: sucha-beskidzka.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij