Licealiści z Krościenka w teledysku świątecznym

Fot. 2019.01.16 19:35 / news / czytano 1729 / opinie 0

Tradycją Liceum Żeromskiego jest składanie życzeń świątecznych w formie teledysku. W szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna „warsztaty SOVARTu”. 

Dzięki uprzejmości Pana Piotra Lelito ze studia Sovart w Szczawnicy, młodzież naszego liceum może spełniać swoje marzenia o profesjonalnym śpiewaniu, nagrywając piosenki jak zawodowcy. Stroną przygotowania muzycznego zajmuje się Łukasz Kudłaty Rózycki. 

Tego roczna edycja różni się nieco od pozostałych. Do współpracy zaprosiliśmy młodszych kolegów, śpiewających na warsztatach Centrum Promocji w Krościenku nad Dunajcem. Sam teledysk pokazuje też nasze wigilijne spotkanie, na którym wszyscy razem: nauczyciele, rodzice, pracownicy goście i wszyscy uczniowie szkoły składają sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym teledyskiem na kanale YouTube "TV Żeromski” 
Źródło: LO Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij