Maturzyśli pożegnali się ze szkołą

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.04.24 21:16 / news / czytano 2221 / opinie 0

Barwnie i wesoło - tak było dzisiaj w krościeńskim Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego. Tradycyjnie, na kilka dni przed egzaminami, maturzyści wyruszyli także w paradzie ulicami Krościenka.

Dzisiaj uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D pożegnali swoje szkoły. Przed nimi jeszcze odbiór świadectw ukończenia szkoły średniej i egzaminy dojrzałości.
 
W krościeńskim Liceum Ogólnokształcącym dzisiejszy dzień połączony był z Dniem Otwartym szkoły, w którym uczestniczyli gimnazjaliści. To właśnie dla nich trzecioklasiści przygotowali humorystyczne scenki w występie "Żegnaj szkoło na wesoło", lekcję biologii metodą dramy "Życie w ulu" ale i lekcję fizyki i chemii. Gimnazjaliści mogli zobaczyć także wystawę prac przygotowaną na lekcjach historii i fotorelację z przebiegu tegorocznej wymiany międzynarodowej uczniów.  
 
Teraz przed absolwentami matury. Do pierwszego egzaminu z języka polskiego przystąpią 5. maja.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij