Jarosław Kaczyński w Niedzicy - trwa nieformalne spotkanie z premierem Węgier

Fot. Anna Borkowska 2016.01.06 14:10 / news / czytano 1779 / opinie 0

Dzisiaj premier Węgier Wiktor Orban i prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkali się w Niedzicy. To nieformalne spotkanie prezesa z premierem.

Tuż po obiedzie w pensjonacie "Zielona Owieczka" w Niedzicy panowie udadzą się na Zamek. O wizycie Orbana pierwsze poinformowały węgierskie media. Węgierski portal vs.hu. podał, że węgierski premier miał przyjechać do Polski na zaproszenie PiS, a miejscem spotkania miał być "ośrodek na południu kraju". Zgodnie z protokołem dyplomatycznym, wizyta jest uważana za prywatną. Węgierskie media podkreślają, że nieznane są tematy rozmów, jakie będą poruszane przez polityków.

Polska strona miejsce spotkania trzymała w tajemnicy.

Autor: Oprac.red.
Źródło: gazeta.pl
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij