Parada postaci literackich i bajkowych

Fot. Arch. szkoły 2015.11.29 19:28 / news / czytano 3702 / opinie 0

W dniu 27 listopada w ZPO w Łapszach Niżnych odbyła się „Parada postaci bajkowych i literackich” - impreza czytelnicza w ramach Rządowego Programu „Książki naszych marzeń”, którego celem jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

Zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjaliści podjęli zaproszenie do wspólnej zabawy. Oryginalnymi aranżacjami postaci udowodnili, że mają ogromne pokłady kreatywności, pomysłowości, a także poczucia humoru i dystansu do siebie. Szkoła przeobraziła się w literacką krainę pełną przeróżnych bohaterów z bajek, baśni i powieści…Każda z klas zaprezentowała postacie z jednego utworu literackiego oraz przygotowała plakat z obsadą postaci -  za co otrzymała pamiątkowy dyplom oraz słodycze. 

Autor: Józefa Żołądek
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij