Poszukiwacze pereł

Fot. Arch. GCK 2016.10.13 19:37 / news / czytano 2260 / opinie 0

12 października 2016 w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D odbyły się przesłuchania do Przeglądu "Poszukiwacze Artystycznych Pereł”.

Organizatorem przeglądu byli Stowarzyszenie Muzyka Świata Akord z Nowego Sącza, Wójta Gminy Krościenko n.D, Gminne Centrum Kultury w Krościenku przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Województwa Małopolskiego oraz Italbike.

W przeglądzie uczestniczyła młodzież z gimnazjum i szkół średnich z terenu Gminy, a ich talenty muzyczne oceniał Pan Rafał Potoniec. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a szkołom za pomoc organizacyjną.

 

Źródło: Arch. GCK
Zdjęcia: Arch. GCK
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij