Stare samochody i rockowe dźwięki w Krościenku

Fot. Anna Borkowska 2014.07.28 11:27 / news / czytano 2868 / opinie 0

W sobotę pasjonaci starych zabytkowych aut mieli okazję zobaczyć je w Krościenku, były też atrakcje dla dzieci a wieczorem w amfiteatrze rozbrzmiewała muzyka.

Podczas sobotniego festynu plac obok Amfiteatru Pod Wierzbą wypełnił się starymi, zabytkowymi samochodami dzięki uprzejmości Tatrzańskiego Klubu Motoryzacyjnego a także kolorowymi bańkami i radosnym śmiechem dzieci. 

W programie dla najmłodszych były zabawy z animatorkami i zajęcia sprawnościowo-ruchowe. Skorzystać można było też z dużej dmuchanej zjeżdżalni, pomalować twarz i  wziąc udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez przedstawiciela Pienińskiego Parku Narodowego panią Teresą Ciesielką.

Wieczorem na scenie wystąpił zespół BlackOut oraz gwiazda wieczoru Mr. Pollack. Zespół ten powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami zespołu są dwaj bracia Jacek Polak i Grzegorz Polak. Swą muzyczną edukację rozpoczęli od śpiewania w chórze Stanisława Steczkowskiego (ojca Justyny Steczkowskiej) w 7 roku życia. Zespół koncertował po całym świecie w USA, Niemczech, Belgii a nawet Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W sobotę na scenie krościeńskiego amfiteatru zaprezentowali rockowe przeróbki wielkich kompozytorów muzyki klasycznej a także swoje własne utwory.

Organizatorami imprezy byli Gminne Centrum Kultury w Krościenku n/D oraz Pieniński Park Narodowy.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij