Sukces Justyny Komorek w konkursie piosenki angielskiej

Fot. Arch. szkoły 2016.02.28 15:15 / news / czytano 1828 / opinie 0

10 lutego 2016 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej zorganizowany przez nowotarskie Gimnazjum nr 1.


W kategorii gimnazjum liczącej około 30 uczestników wystąpiły cztery uczennice Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem: Justyna Biel z klasy II B z akompaniamentem Wojciecha Kalety z klasy III A, Joanna Tkaczyk z klasy II B, Karolina Mikłusiak z klasy II C oraz Justyna Komorek z klasy III B. Jury oceniało poprawność językową oraz stopień zaawansowania, walory głosowe i interpretację utworów.

Justyna Komorek zajęła drugie miejsce w swojej kategorii !!! Gratulujemy!!!
Autor: B.Haś
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij