Zawody w piłce halowej chłopców oraz turniej w "dwa ognie" dziewcząt

Fot. Arch. szkoły 2014.02.04 22:17 / news / czytano 3334 / opinie 0

30. stycznia 2014 w hali sportowo- widowiskowej w Maniowach odbyły się zawody w piłce halowej chłopców oraz turniej w dziewcząt szkoły podstawowej i klas VI-VII Zakladnej Skoly w Haligovcach.

„Olimpiady bez granic” to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry"w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka.
 
Zarówno w grupie chłopców jak i dziewcząt lepszymi okazali się uczniowie ze szkoły podstawowej w Maniowach. Jednakże, jeśli chodzi o piłkę nożną walka na boisku była bardzo zacięta i chłopcom z Maniów udało się strzelić tylko jednego gola pod koniec meczu. Strzelcem bramki był Mateusz Janczy. Prowadzący zawody pan Jan Pasztaleniec wręczając nagrody pochwalił drużynę z Haligoviec i zwrócił uwagę na duże umiejętności niektórych zawodników ze szkoły na Słowacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, drużyny pamiątkowe dyplomy, a na koniec, już  tradycyjnie, wszyscy zjedli ciepły poczęstunek.
Autor: Małgorzata Kunstman
Źródło: UG Czorsztyn
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij