Akademia Bramkarska Pawła Zwolińskiego zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia

Fot. 2016.03.23 22:14 / news / czytano 2208 / opinie 0

Akademia powstała z myślą o młodych adeptach kunsztu bramkarskiego (dyscyplina- piłka nożna), którzy chcą podnosić swoje umiejętności na tej pozycji bez względu na przynależność klubową.

Zachęcamy dzieci oraz młodzież do aktywnego spędzania czasu z możliwością podnoszenia umiejętności ruchowych oraz umiejętności specjalistycznych na tej pozycji za pomocą odpowiednich form, metod, przyrządów, środków treningowych.

Uczestnikiem Akademii może być każdy kto ma chęć rozwijać się sportowo pod nadzorem profesjonalnych trenerów. Szczawnicka grupa dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w grupie dla 11,12,13 latków.
 
Więcej informacji, uzyskasz wchodząc na stronę Akademii TUTAJ
 
W zajęciach organizowanych przez Akademię korzystają już dzieci i młodzież ze Starego Sącza, Limanowej, Nowego Targu, Stróży, Nowego Sącza i Szczawnicy. W Szczawnicy zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych w środy o godzinie 19.00 i 20.15 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej, boisku Orliku lub boisku Klubu Sportowego Jarmuta.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij