Dobre wyniki szachistów z Krościenka

Fot. Arch. Organizatora 2014.12.21 19:22 / news / czytano 2706 / opinie 0

W sobotę 20 grudnia Myślenicki Ludowy Klub Szachowy wraz z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu zorganizował V Turniej Mikołajowy. W zawodach wzięło udział 136 szachistów reprezentujących różne kluby.

Zawodnicy podzieleni zostali na odrębne grupy ze względu na kategorie wiekowe i posiadane kategorie szachowe. Jak co roku w poszczególnych grupach pięciu pierwszych zawodników zdobyło nagrody finansowe. Dodatkowo wręczono nagrody i puchary dla pierwszych trzech zawodników, także zostały przygotowane nagrody rzeczowe dla juniorów z miejsc IV-VI. Podobnie jak w latach ubiegłych wszyscy uczestnicy otrzymali paczkę ze słodyczami od św. Mikołaja. 

Dobrze spisali się szachiści z Krościenka. Wśród nich uczeń Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D Kacper Trzęsała uzyskał V kategorię szachową a Zdzisław Soliwoda uzyskał puchar za II miejsce w swojej grupie D (grupa OPEN 30’ z rank. PZSzach=<1400).
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij