Mistrzostwa Polski w zjeździe kajakowym

Fot. Anna Borkowska 2014.09.29 09:42 / news / czytano 6574 / opinie 0

71. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym rozegrane w weekend na Dunajcu w Szczawnicy zdominowali zawodnicy klubu Zawisza Bydgoszcz zdobywając 8 złotych medali.

W mistrzostwach wzięło udział blisko 100 zawodniczek i zawodników z 17 klubów. Złote medale w konkurencjach indywidualnych trafiły głównie do rodziny Polaczyków ze Szczawnicy. Złoty medal w konkurencji Zjazd C2 wywalczyli Wiercioch Michał i Majerczyk Grzegorz z KS Pieniny.

W pierwszy dzień rozegrane zostały wszystkie konkurencje indywidualne zjazdu i sprintu kajakowego kobiet i mężczyzn, w drugi konkurencje zespołowe zjazdu kajakowego. Warunki pogodowe podczas zawodów były bardzo zmienne - sobota zimna i deszczowa, natomiast w niedzielę piękna słoneczna pogoda. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy "Pieniny" na zlecenie Polskiego Związku Kajakowego, sędzią głównym Marian Gonciarz a zawody prowadził i komentował Józef Dyda.
 
Wyniki:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij