Powiatowa Liga Lekkoatletyczna w Rabce Zdroju i sukcesy gimnazjalistów ze Szczawnicy

Fot. Jacek Piotrowski 2015.06.10 07:42 / news / czytano 4172 / opinie 0

Bardzo dobry występ podczas Powiatowej Ligi Lekkoatletycznej w Rabce Zdroju odnotowali szczawniccy gimnazjaliści. Najlepszy wynik w powiecie w pchnięciu kulą wśród chłopców osiągnął Paweł Sokół i mógł cieszyć się ze złota.

W pchnięciu kulą w kategorii dziewcząt Katarzyna Zachwieja stanęła na drugim miejscu podium. W biegu na 100 metrów Jan Słowik uzyskał drugi czas, a w biegu na 600 metrów Monika Jama wywalczyła brąz.

Dobrze spisali się również: Katarzyna Węglarz – piąta w rzucie oszczepem, Wiktor Kordas – piąty w biegu na 300m., Konrad Szymanek – piąty w skoku w dal, Małgorzata Mędoń – szósta w skoku w dal, Bartosz Kubik – siódmy w biegu na 1000 metrów. 

Autor: Jacek Piotrowski
Zdjęcia: Jacek Piotrowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij