Wyjątkowe wydarzenie w Szczawnicy - Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie

Fot. 2015.03.02 22:28 / news / czytano 2457 / opinie 0

Już w najbliższy weekend Szczawnica stanie się stolicą akademickiego snowboardu. Już w piątek odbędą się treningi a w sobotę kwalifikacje i finały. Na niedzielę zaplanowano Puchar Zarządu Głównego AZS w Snowboardcrossie.

Zawody zostały objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego - Pana Marka Sowy, Burmistrza Miasta  i Gminy Szczawnica - Pana Grzegorza Niezgody oraz JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego - prof. dr hab. Wiesława Banysia.

W sobotę 7 marca reprezentanci 41 polskich uczelni wyższych rywalizować będą na stoku "Palenica" o tytuły Akademickich Mistrzów Polski. Nagrodzeni zostaną najlepsi spośród 145 zawodniczek oraz 164 zawodników.

Dla osób, którym nie wystarczą sobotnie zmagania zaplanowano zawody o Puchar Zarządu Głównego AZS w Snowboard Crossie. Zawody odbędą się w formule OPEN, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich sił w tej ekscytującej konkurencji.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym można odnaleźć pod adresem: www.azs.us.edu.pl/AMPy/index.php
Autor: Oprac. red.
Źródło: azs.us.edu.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij