Dzisiaj rozpoczyna się festiwal rowerowo - muzyczny w Kluszkowcach

Fot. 2013.05.24 08:23 / news / czytano 2345 / opinie 0

3 dni, 9 dyscyplin rowerowych, 11 koncertów, targi sportowe i konkursy z nagrodami – to atrakcje jakie będą na Was czekać podczas festiwalu Sony VAIO Joy Ride Fest, który rozpoczyna się już dzisiaj.

Od wczesnych godzin porannych na terenie dolnej stacji wyciągu CzorsztynSki stanie 25 stoisk firm z branży rowerowej. Każdy będzie miał możliwość między innymi przetestowania najnowszych modeli rowerów takich firm jak Diamondback, Corratec Canyon. 

Przez cały dzień zawodnicy będą trenować na trasach swoich dyscyplin, a o godzinie 16 rozpoczną się eliminacje na torze NS Bikes Pumptrack gdzie zawodnicy będą próbować osiągnąć najlepszy czas bez pedałowania. Godzinę później rozpoczną się eliminację do jednej z najbardziej widowiskowych dyscyplin festiwalu czyli NS Bikes Slopestyle. Zawodnicy z całej Europy będą wykonywać powietrzne ewolucje na kilkumetrowych skoczniach. Po eliminacjach rozpocznie się konkurs na najlepszy trik toru Slopestyle. Zdecydowanie faworytem tej konkurencji jest lider światowej klasyfikacji FMB – Sam Pilgrim, który przybędzie na festiwal aż z Wielkiej Brytanii.

Dzień zakończy się serią epickich koncertów.  Na scenie Sizeer Music On Tour zagrają Cool Kids of Death, DJ Kfjatek, Ras Luta, BAKU i Wild StylerZ. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najlepszych raperów w Polsce O.S.T.R. który wystąpi z HADES’em.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij