PTTK Szczawnica - uzupełnienia na szlakach

Fot. 2022.11.05 16:17 / news / czytano 729 / opinie 0
Członkowie PTTK Szczawnica w ostatnich dniach dokonali uzupełnień na szlakach żółtym i niebieskim.
Na facebookowej stronie PTTK oddzialu Szczawnica czytamy:
 
Kolejne wyjście na szlak naszych członków to przyjemność połączona z oddziałową pracą społeczną. Tym razem wyruszyli w ramach pracy społecznej - co jest statutowa powinnością członków - żółtym szlakiem ze Szlachtowej obciążeni narzędziami, tabliczkami no i słupem. Tym razem uzupełnienia wymagały szlaki niebieski i żółty. Brak oznaczeń od dłuższego czasu na pewno odczuli turyści tłumnie odwiedzający te szlaki. Na szlaku pod Wysokim Wierchem: od wschodu – praca na wysokościach i umiejętności kaskaderskie przydały się do zamontowano nowych „strzałek”, a od zachodu geologiczno-archeologiczne  wysiłki doprowadziły do osadzenia nowego słupa wraz z strzałkami. Pomimo później pory, pierwsi zaobserwowani turyści powędrowali w właściwym kierunku.  Dzięki za to Staszkowi, Zbyszkowi i Robertowi (w towarzystwie dzielnych psów Ronja i Black), którzy w ciemnościach powrócili, po dobrze wykonanej pracy.
Źródło: PTTK Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij