Stanisław Gabryś - kandydat na wójta w Gminie Krościenko n.D (art.sponsorowany)

Fot. 2024.04.02 11:00 / news / czytano 622 / opinie 0

Przedstawiamy Państwu sylwetkę kandydata na wójta w Gminie Krościenko n.D - Stanisława Gabrysia.

Szanowni Państwo,
W nadchodzących wyborach samorządowych kandyduję na stanowisko Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem. Mam 52 lata, jestem rodowitym krościenczaninem, mam żonę i dwie córki. Posiadam wykształcenie wyższe, pracowałem w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  m.in. na stanowisku komendanta placówki Straży Granicznej. Od 5 lat pełnię funkcję Przewodniczącego Rady Gminy w Krościenku nad Dunajcem, co pozwoliło mi poznać strukturę organizacyjną naszej gminy, jej problemy i potrzeby. Jestem Prezesem OSP w Krościenku nad Dunajcem - Kątach oraz Wiceprezesem Zarządu Gminnego OSP w Krościenku nad Dunajcem. W ostatnich latach, między innymi dzięki moim staraniom, OSP Krościenko nad Dunajcem – Tylka oraz OSP w Krościenku nad Dunajcem - Kąty zostały wyposażone w nieodpłatnie przekazane średnie samochody ratowniczo - gaśnicze, które znacząco poprawiły bezpieczeństwo mieszkańcom naszej gminy. Byłem również współorganizatorem obozów dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy oraz wielu innych podejmowanych przedsięwzięć społecznych.

Celem moich działań jako Wójta, będzie stworzenie z Krościenka miejsca atrakcyjnego dla mieszkańców, turystów oraz inwestorów, gdzie realizuje się działania skierowane na rozwój turystyki, handlu, usług, drobnej wytwórczości, inwestycji strukturalnych, zachowanie walorów przyrodniczych oraz tradycji regionalnych. 

Proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją kandydaturę oraz na radnych z mojego Komitetu Wyborczego „Wspólnie dla gminy”.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij