Szczawnica przekazała agregaty prądotwórcze dla miasta w Ukrainie

Fot. 2022.12.04 09:14 / news / czytano 656 / opinie 0

Sześć agregatów prądotwórczych trafiło do Ukrainy. 

Delegacja z miasta partnerskiego - Chmielnik (Ukraina) w osobach Przewodniczącego Rady Miejskiej Aleksandra Aleksandrowicza Chonczerenko i wolontariusza Dmitrija Wiktorowicza Lepieckiego przyjechała do Szczawnicy,  w związku z zorganizowaną przez Miasto i Gminę Szczawnica pomocą.
 
Zostały zakupione agregaty prądotwórcze - 1. szt. z zebranych środków finansowych wśród Radnych Rady Miejskiej i w Urzędzie Miasta, 1 szt. ze środków budżetu Miasta Szczawnica z rezerwy na sytuacje nadzwyczajne, oraz 4 szt ufundowane przez Polskie Koleje Linowe w Zakopanem, ponadto dzięki indywidualnym kontaktom z budżetu miasta Chmielnik zostały zakupione kolejne sztuki agregatów prądotwórczych.
 
Serdeczne podziękowania dla mieszkańców Miasta i Gminy Szczawnica za dostarczenie ubrań i butów zimowych zgromadzonych w remizie OSP, które zostały przekazane podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej. Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawnicy przekazała zgromadzone przez uczniów artykuły żywnościowe (słodycze) dla dzieci ze szkół w Chmielniku - czytamy w komunikacie.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij