Złote Gody par ze Szczawnicy

Fot. Arch. UMiG 2022.12.04 09:21 / news / czytano 530 / opinie 0

Jubileusz 50 -lecia pożycia par małżeńskich miał miejsce w dniu 1. grudnia w restauracji Maria w Szczawnicy.

Tegoroczni jubilaci którzy brali udział w spotkaniu to : Maria i Andrzej Dziedzina, Józefa i Stanisław Gondek, Helena i Józef Kurnyta, Bożena i Jan Wiercioch, Magdalena i Józef Wyrostek, Krystyna i Marian Zachwieja, Maria i Jan Zachwieja, Józefa i Antoni Zwolscy,.

Władze samorządowe złożyły Jubilatom życzenia pogodnych lat w jak najlepszym zdrowiu, zadowolenia, zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów, aby te piękne dni, które są przed Wami wypełniały same szczęśliwe chwile. Abyście byli nawzajem dla siebie oparciem, a dla nas wszystkich przykładem do naśladowania - jeszcze raz Wszystkiego najlepszego dla Państwa.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UMiG
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij