Wystawa pasteli i akwareli w Restauracji Klasyczna

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.06.17 12:41 / news / czytano 11050 / opinie 0

W ostatnią sobotę w Krościenku n/D otwarta została wystawa autorstwa Tatiany Tokarczuk oraz Krzysztofa Błażusiaka.

Wernisaż wystawy rozpoczął się o godzinie 16.30. Prezes Stowarzyszenia Artystów Pienińskich Andrzej Michał Beliczyński przywitał zebranych gości i podkreślił, że bohaterowie wystawy to: - Młode i piękne osoby tworzące wyjątkowe obrazy. W malowaniu widać różnice, czyli delikatność, uspokojenie, miłość w obrazach Tatiany, a zdecydowanie i siłę w malarstwie Krzysztofa - podkreślił prezes SAP.

Tatiana Tokarczuk jest architektem i pracownikiem naukowym na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Należy do Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu. Maluje technika pasteli i akwarelą. Krzysztof Błażusiak jest architektem krajobrazu a swoje prace tworzy w technice pasteli i dodatkowo zajmuje się fotografią.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij