Prezentacja Rolls-Royce Ghost Series II w Szczawnicy

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.05.17 23:40 / news / czytano 10361 / opinie 3

W Dworku Gościnnym miały miejsce zamknięte pokazy jednego z najbardziej luksusowych samochodów na świecie Rolls-Royce Ghost. 

Rolls-Royce Ghost Series II jest w chwili obecnej pokazywany tylko i wyłącznie na zamkniętych pokazach w różnych miejscach na świecie. Do produkcji wejdzie dopiero we wrześniu bieżącego roku, niestety nie możemy zaprezentować jego zdjęć. 

Wraz z nowym modelem w głównej sali Dworku Gościnnego prezentowany był błękitny Roll-Royce Wraith, a gości na prezentację dowoziły cztery kolejne samochody marki Rolls-Royce.

Rolls-Royce Ghost to luksusowy samochód osobowy marki produkowany od 2009 roku. Pojazd zadebiutował podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2009 roku. 

Konstrukcyjnie samochód oparto na płycie podłogowej BMW F01. W 2013 roku producent zaprezentował wersję Rolls-Royce Ghost Alpine Trial Centenary Collection. Specjalna edycja została zainspirowana historią. Nowy model nawiązuje do legendarnego Silver Ghosta, który brał udział w Austrian Alpine Trials w 1913 roku - wtedy to zespół Rolls-Royce Works Team z Jamesem Radleyem za kierownicą wygrał mierzący blisko 3000 kilometrów wyścig wytrzymałościowy.

4 marca 2014 roku, na salonie motoryzacyjnym w Genewie, zaprezentowano zmodernizowaną wersję auta o nazwie Rolls Royce Ghost Series II. Samochód wyposażony jest w silnik o mocy 570 KM i przyspiesza do 100 km/h w 4,9 sekund.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

to nie pasuje2014.05.20 07:05
Samochody piękne ale facet na jednej z fotek w takiej badziewiarskiej kurtce z sieciówki to tu nie pasuje. W takim samochodzie to tylko facet w garniturze od najlepszego projektanta.
Rolls-Royce2014.05.20 07:05
Ech choćby raz posiedzieć w takim samochodzie. Jest piękny. Ale cena nie dla zwykłego śmiertelnika.
szczawniczanka2014.05.18 07:05
Zdjęcia są przepiękne.. Bardzo profesjonalne...a samochody - marzenie...
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij