Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

Fot. Arch. szkoły 2014.04.17 12:27 / news / czytano 3794 / opinie 1

Puchar Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim chłopców dla VI Gimnazjum MCE w Krościenku n/D.

Uczniowie VI Gimnazjum MCE w Krościenku wywalczyli w tym roku puchar Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Chłopców.

Przypomnijmy iż zawodnicy z naszego powiatu zajęli 18 marca w Kluszkowcach 1 miejsce w punktacji drużynowej powiatów przed miastem Kraków oraz powiatem nowosądeckim. Najwięcej punktów zdobyli dla powiatu nowotarskiego uczniowie naszej szkoły, stąd puchar znalazł się w naszych rękach. Serdecznie gratulujemy.

Autor: Jacek Dusik
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Jarek K.2014.04.18 11:04
No gratulacje - pierwsze zawody w jakich brali udział i jedyne;) A siatkówka, p. ręczna, p. nożna, p. koszykowa, LA - na żadnych nie byli. 3 rok funkcjonuje i pierwszy puchar - tak trzymać;)
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij