25-latek ze Szczawnicy zatrzymany za posiadanie narkotyków

Fot. 2013.12.16 09:09 / news / czytano 2741 / opinie 0

Funkcjonariusze krościeńskiego komisariatu policji zatrzymali w sobotę mieszkańca Szczawnicy, który posiadał przy sobie marihuanę.

- Funkcjonariusze ujawnili 3 srebrne zawiniątka zawierające susz roślinny w kolorze zielonym o łącznej wadze ok. 3 gram. Ponadto w toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez w/w policjanci znaleźli kolejne 9 srebrnych zawiniątek zawierających susz roślinny w kolorze zielonym o łącznej wadze ok. 9 gram. Ujawniony susz roślinny poddano badaniu testerem narkotykowym, który wykazał związek THC - marihuana. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów, poddał się dobrowolnie karze i po wykonanych czynnościach został zwolniony do miejsca swego zamieszkania - informuje Roma Wolski z nowotarskiej policji.

Ponadto w sobotę w godzinach wieczornych kierująca samochodem Suzuki 19-letnia mieszkanka Ochotnicy Górnej na łuku drogi nie zapanowała nad pojazdem i doprowadziła do zjechania z przydrożnej skarpy. W wyniku czego jadąca z nią pasażerka mieszkanka Dąbrowy Górniczej doznała wstrząśnienia mózgu.
Autor: Oprac. red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij