Budynek na przystani flisackiej będzie gotowy w 2016 roku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.11.13 16:51 / news / czytano 2554 / opinie 0

Rozpoczęli w połowie roku, a już budynek wygląda okazale. Flisacka inwestycja z nowym zapleczem do obsługi łodzi, pomieszczeniem socjalnym z częścią ogólnodostępną i toaletami w Krościenku n.D ukończona zostanie w 2016 roku.

- Budowa z zewnątrz wygląda już bardzo imponująco i ciekawie. Budynek chcemy oddać turystom jak najszybciej, by mogli korzystać z toalet, a my flisacy w godnych warunkach załadowywać swoje łodzie - mówi Jan Sienkiewicz prezes Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich.

W okresie zimowym będą trwały prace wykończeniowe wewnątrz budynku. W środku ma znaleźć się pomieszczenie niezbędne na zebrania i spotkania flisaków. Prezes Sienkiewicz ma nadzieję, że budynek będzie służył turystom i flisakom od końca kwietnia 2016 roku przed rozpoczęciem sezonu turystycznego na Dunajcu.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij