Burmistrz szuka sekretarza

Fot. 2015.01.23 20:22 / news / czytano 5989 / opinie 7

Dzisiaj w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Szczawnica pojawiło się ogłoszenie o otwartym i konkurencyjnym naborze na wolne stanowisko urzędnicze kierownicze.

Przypomnijmy. W grudniu 2014 roku Tomasz Hurkała, sprawujący przez ostatnie osiem lat funkcję Sekretarza Miasta i Gminy Szczawnica, na mocy porozumienia rozstał się z dotychczasową funkcją pełnioną w szczawnickim magistracie. 

23. stycznia br. Grzegorz Niezgoda podał do publicznej wiadomości, że poszukuje osoby na wskazane stanowisko. Nowy Sekretarz pełnił będzie także funkcję Kierownika Referatu Organizacyjno – Administracyjnego. 

Osoby ubiegające się o stanowisko Sekretarza stosowne dokumenty muszą złożyć w terminie do dnia 6. lutego 2015 r. do godz.15.30. Więcej informacji na ten temat na stronie BIP szczawnickiego urzędu.

Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

do mściwy2015.01.26 08:01
nie wszyscy pochodzą z niźniejwsi żeby myśleć tylko o mszczeniu. Są ludzie którzy naprawdę widzą co się dzieje, potrafią to ocenić i napisać prawdę bo to co wyprawiacie w urzędzie to kpina i o tym mówi się coraz głośniej
do wynajmujący pokoje2015.01.26 07:01
Jak to gdzie promocja ? Burmistrz się promuje w Radiu Dobra Nowina bo teraz już tylko cud Szczawnicy w sezonie zimowym pomoże !
mściwy2015.01.25 14:01
Pozbył się Hurkały co uczy rozumu to teraz produkuje na zwolnieniu komentarze
wynajmujący pokoje2015.01.25 09:01
dzisiaj w polsacie cały czas mówią o polanie sosny, niedzicy, czorsztynie a ja się pytam gdzie Szczawnica???????? Jak był sekretarz Hurkała to zawsze była promocja i letnia i zimowa. Gdzie promocja Szczawnicy Burmistrzu bo wszystko wiesz najlepiej?????
kolo2015.01.24 23:01
Cóż snujecie opowieści jak i tak zaraz się okaże cóż to za koleś ten nowy sekretarz a może kobita :))))
do prawie hrabia2015.01.24 20:01
Możesz mieć rację. Podobno był zaproszony na urczoczytą sesję w Krościenku po zmianie władz i olał temat bez słów.
prawie hrabia2015.01.24 07:01
szuka??? już ma upatrzonego kolejnego przy****sa żeby pasował do zastępcy i skarbnika! niezgoda zrobił się najmądrzejszy na świecie i dobiera ludzi którzy tylko kiwają głowami na to co powie jak jak te dwa smutne urzędasy - o urzędnikach nie mówię bo nie mają wyjścia i przykro mi że mają takiego szefa..
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij