Dyskusja na temat cen ścieków w Szczawnicy w najbliższą środę

Fot. 2016.02.17 12:26 / news / czytano 2117 / opinie 0

Słowo za słowo na żywo ze Szczawnicy - transmisja dyskusji w Radio RDN. Zainteresowani mogą wziąć udział w spotkaniu w środę 24. lutego o godz. 16.00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Zapraszamy.

Do tej pory dyskusja pomiędzy Grzegorzem Niezgodą burmistrzem Szczawnicy a byłym sekretarzem miasta, obecnym radnym powiatowym, Tomaszem Hurkałą przebiegała na portalu społecznościowym. Organizatorzy akcji "Wpuszczeni w kanalizację" oraz włodarz Szczawnicy mieli problem z ustaleniem terminu spotkania. Organizacji dyskusji podjęło się Radio RDN Małopolska.

Na spotkanie zaproszeni zostali także mieszkańcy jak również osoby zainteresowane tematem cen ścieków w Szczawnicy. Spotkanie ma charakter otwarty. W ostatniej części organizatorzy spotkania przewidzieli czas na pytania od publiczności. 

- Zgodnie z wcześniejszą deklaracją będę uczestniczył w spotkaniu w przyszłą środę o godz. 16 w Dworku Gościnnym i w ślad za organizatorami zapraszam mieszkańców do udziału w dyskusji. Zapraszam również wszystkie osoby komentujące na moim profilu zaistniałą sytuację, wyjaśnienie wielu kwestii na spotkaniu a nie w komentarzach wydaje się właściwsze - napisał na Facebooku burmistrz.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij