Zaginiony Kazimierz Kowalczyk

Fot. 2017.05.05 10:18 / news / czytano 2137 / opinie 0

Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem prowadzi poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Maniów.

Kazimierz Kowalczyk, s. Jana, ur. 10.03.1948 r. zam. Maniowy, który w dniu 2 maja wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Ostatni raz widziany w rejonie miejscowości Maniowy.
 
Ubrany był w kamizelkę ortalionową w kolorze ciemno granatowym, sweter popielaty z wzorami, spodnie sztruksowe w kolorze jasny brąz oraz buty typu adidas. Wzrost: 182 cm, waga 100 kr, włosy krótkie czarne z oznakami siwizny, sylwetka krępa.
Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na wewnętrznej stronie przedramienia prawej ręki, brak 3 palców w lewej ręce.
 
Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krościenku n/Dunajcem pod numerem 182623007 lub dyżurnym policji w Nowym Targu pod numerem 182610400 lub 997.
 
W dniu 3 maja zaginionego poszukiwało 33 strażaków z PSP Nowy Targ oraz OSP Maniowy, Huba, Mizerna i Krościenko jak również 19 ratowników z Podhalańskiej Grupy GOPR oraz 8 policjantów. W dniu 4 maja poszukiwania wznowiono. Bierze w nich udział 7 policjantów oraz 25 strażaków z PSP oraz OSP.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij