Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2013.03.08 09:19 / news / czytano 3383 / opinie 0

Dnia 6 marca w Łapszach Niżnych odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Łapszach Niżnych zorganizował gminne eliminacje do OTWP ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Dnia 06 marca 2013 r. w remizie OSP w Łapszach Niżnych uczniowie Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkoły Ponadgimnazjalnej z terenu gminy Łapsze Niżne od godziny 9.30 rozwiązywali testy pisemne z zakresu pożarnictwa.

Jury w składzie: Przewodniczący – kpt. Piotr Domalewski oraz Członkowie: Józef Prelich, Józef Sowa i Adam Święty - zgodnie z regulaminem OTWP wyłoniło z każdej grupy wiekowej po trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo nagrody, które ufundował Wójt Gminy Łapsze Niżne Paweł Dziuban. Osoby, które zajęły I i II miejsce w eliminacjach gminnych, będą reprezentować gminę na eliminacjach powiatowych, które odbędą się dnia 11 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Targu. 

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Łapszach Niżnych dziękuje wszsytkim zaangażowanym w konkurs, którego głównym celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży przepisów z zakresu ochrony ludności, ratownictwa czy ochrony przeciwpożarowej, już dzisiaj zaprasza do wzięcia udziału w roku następnym.

Autor: CR
Źródło: UG Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij