Konopie indyjskie u mieszkańców Szlachtowej

Fot. 2016.03.18 18:56 / news / czytano 1978 / opinie 0

Policjanci z Krościenka n.D zatrzymali dwóch mieszkańców Szlachtowej, 37-latka i 45-latka, u których zabezpieczono prawie 400 gram liści i suszu konopi indyjskich.


Do zdarzenia doszło w dniu 17 marca 2016 roku o godzinie 9:30 w Szlachtowej (gmina Szczawnica). Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku na podstawie posiadanych informacji w miejscu zamieszkania zabezpieczyli ponad 370 gram liści i suszu konopi indyjskich.
 
- W trakcie przesłuchania obydwaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Sprawców zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij