Krościenko: Nie ma chętnych na wykonanie rewitalizacji

Fot. 2019.01.24 15:11 / news / czytano 2233 / opinie 0

Dzisiaj Jan Dyda wójt gminy Krościenko po raz drugi unieważnił przetarg na Rewitalizacja XIX wiecznego ratusza wraz z odtworzeniem historycznych funkcji rynku w Krościenku nad Dunajcem. Po raz kolejny złożone oferty były za drogie.

Oferty na rewitalizację podobnie jak końcem roku, złożyły dwie firmy. W części przetargu dotyczącej modernizacji i rozbudowy ratusza najniższa oferta opiewała na kwotę 9,2 mln złotych (gmina na sfinansowanie zamówienia ma 6,3 mln złotych), w części przetargu dotyczącej modernizacji płyty rynku na kwotę 1,9 mln złotych (zamawiający ma nieco ponad 1,85 mln złotych).

Gmina ogłosi kolejny przetarg i nadal szukać będzie firmy, która podejmie się wykonania robót taniej o blisko 3 mln złotych.Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij