Krościeński GOPS przestrzega

Fot. 2015.02.17 10:11 / news / czytano 2698 / opinie 0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem przestrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Ośrodka.

- Pracownicy Ośrodka odebrali informacje od kilku przedsiębiorców z terenu Gminy Krościenko nad Dunajcem o próbach wyłudzenia pieniędzy przez oszustkę. Nieznany sprawca-kobieta, w rozmowie telefonicznej przedstawiając się jako pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku n.D. prosi o wpłacanie pieniędzy na podane przez nią konto, mówiąc, że Ośrodek zbiera fundusze na pomoc najuboższym - informuje Tomasz Bodziarczyk kierownik krościeńskiego GOPS-u.
 
Prosimy o zachowanie szczególnej czujności i niewpłacanie pieniędzy nikomu, kto podaje się za pracownika GOPS w Krościenku n. D., bądź mówi, że zbiera w jego imieniu pieniądze. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem nie zbierał i nie zbiera od osób prywatnych, przedsiębiorców żadnych środków finansowych.
Autor: Oprac. red.
Źródło: GOPS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij