Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny w okolicach Jarmuty

Fot. 2014.02.11 12:11 / news / czytano 2792 / opinie 0

W dniu 10 lutego o godz. 20.21 Straż Pożarna z Nowego Targu przekazuje zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny w rejonie Jarmuty w Małych Pieninach.

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR natychmiast rozpoczęli działania wraz z miejscowymi strażakami. Powiadomiona została także Policja, która wsparła działania poszukiwawcze. Cały czas prowadzony był szczegółowy wywiad, mający na celu ustalenie prawdopodobnego miejsca przebywania mężczyzny. Ratownicy podzieleni na patrole przeszukiwali teren w okolicy Jarmuty.

Ok. 22. jeden z patroli odnajduje poszukiwanego w rejonie sztolni na Jarmucie, mężczyzna był wychłodzony i słaby. W związku z powyższym zostaje on ewakuowany wprost do karetki pogotowia.

Cała akcja, w której brało udział kilkunastu ratowników zakończyła się przed północą.
Autor: Oprac. red.
Źródło: Grupa Podhalańska GOPR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij