Orkiestra zebrała ponad 40 tysięcy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.01.17 11:25 / news / czytano 2954 / opinie 3

W minioną niedzielę podczas kwestowania na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wolontariusze ze sztabu w Czorsztynie zebrali ponad 41 tysięcy złotych. To rekord dotychczasowych zbiórek.

Sztab zorganizowany w Gminie Czorsztyn zrzeszył dzieci i młodzież z całych Pienin. Mimo tego, że w tym roku nie powstały sztaby w Krościenku ani w Szczawnicy wolontariusze kwestowali na ulicach Szczawnicy, Krościenka i w miejscowościach Gminy Czorsztyn.

Najlepszy wynik wśród kwestujących uzyskała Klaudia Winiarska ze Szczawnicy, która zebrała 2664,92 zł. W grupie młodszej rekordową sumę uzbierał Jakub Plewa z Maniów - 2032,91 zł.

- Pobiliśmy zeszłoroczny wynik o 20 tys!!! Jesteście niesamowici...w imieniu sztabu gminy Czorsztyn...dziękuję! - napisała na swoim profilu na facebooku szefowa sztabu Aneta Markus.

WOŚP w tym roku zagrała po raz 25.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

do glob2017.01.18 08:01
jasne ze nie ma znaczenia, cel jest najwazniejszy, mimo to czyzby kroscienko czy szczawnica mające posłanke i senatora w Pisie (wielkiego wroga Owsiaka) bało się konsekwencji politycznych??????????
do glob2017.01.18 08:01
jasne ze nie ma znaczenia, cel jest najwazniejszy, mimo to czyzby kroscienko czy szczawnica mające posłanke i senatora w Pisie (wielkiego wroga Owsiaka) bało się konsekwencji politycznych??????????
Glob2017.01.18 00:01
Nie ma znaczenia miejsce powstania sztabu tylko obszar jego działania. Na zdjęciach widać jak wolontariusze kwestują pod Koścołem w Krościenku.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij