Po wodę leczniczą do e-sklepu

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.11.13 19:53 / news / czytano 2001 / opinie 0

Internet stał się w ostatnich latach miejscem, w którym możemy również robić zakupy spożywcze. Szczawnicka Rozlewnia Wód Mineralnych proponuje zakup swojej wody w 5 litrowych opakowaniach, a tym samym kurację pitną bez wychodzenia z domu.

Ruszyła strona internetowa Rozlewni Wód Mineralnych. Można tam znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji na temat właściwości szczawnickich wód jak również zamówić wodę do domu. Co w wodzie leczy oraz jak dokonać zakupu znajduje się na stronie rozlewni.

Wystarczy wejść na stronę, wybrać pakiet 2,3 lub 4 wód, wypełnić formularz wysyłki i złożyć zamówienie. Firma kurierska dostarczy paczkę na wskazany adres.

12. czerwca br. po siedmiu latach nieobecności Szczawnica powróciła na rynek wód leczniczych. Otwarta wtedy nowa linia wybudowana została w ramach projektu pn. „Uruchomienie produkcji leczniczej wody mineralnej z wykorzystaniem innowacyjnej technologii rozlewu”, którego wartość opiewała na 750 tysięcy złotych. Jedna trzecia tej kwoty pochodzi z unijnej dotacji pozyskanej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W zakładzie jest woreczkowanych pięć rodzajów wód leczniczych: nr 1 „Stefan”, nr 2 „Jan”, nr 3 „Helena”, nr 4 „Józefina” oraz nr 5 „Józef”.

Autor: mw
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij