Pomoc w zgłaszaniu szkód powodziowych

2014.05.19 21:45 / news / czytano 2135 / opinie 0

Urząd Gminy w Krościenku nad Dunajcem informuje o możliwości skorzystania w dniu jutrzejszym z pomocy pracowników Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A.

20 maja od godziny 11.30 do 13.00 w Krościenku obok starego kościoła zostanie uruchomiony mobilny punkt informacyjny PZU S.A. w zakresie prawidłowego składania wniosków ubezpieczeniowych dotyczących skutków powodzi.

Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób ucierpieli z powodu ostatnich deszczy i posiadają wykupione aktualne ubezpieczenie mogą jutro sprawnie przygotować dokumenty niezbędne do wypłacenia oszacowania szkód i otrzymania ewentualnego odszkodowania.

Źródło: UG Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij