Pościg ulicami Szczawnicy

Fot. 2016.10.31 11:37 / news / czytano 2419 / opinie 0

Funkcjonariusze policji po krótkim pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierującego uciekającego ulicami Szczawnicy.

Policjanci w dniu 30 października 2016 roku podjęli próbę zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej, który nie zatrzymując się odjechał.

- Natychmiast podjęto pościg za uciekającym samochodem marki Peugeot 206 na włoskich numerach rejestracyjnych i w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych 30 letni mieszkaniec Szczawnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w fontannę - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.

Jak się później okazało powodem niezatrzymania się do kontroli drogowej był stan nietrzeźwości 30 latka, który prowadził pojazd z wynikiem 1,82 promila jak również posiada prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd w Nowym Targu.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij