Przebudowa mostu w Krościenku od kilku dni powoduje utrudnienia w ruchu

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.07.31 22:57 / news / czytano 2708 / opinie 0

Roboty budowlane w ciągu drogi wojewódzkiej nr 969 w miejscowości Krościenko n/D powodują, że ruch na moście odbywa się wahadłowo.

Do niedawna remont nie sprawiał kłopotów kierowcom, obecnie wymieniana i wzmacniana jest betonowa nawierzchnia mostu na jednym pasie drogi. Ruch na moście odbywa się wahadłowo i kierowany jest przy pomocy sygnalizacji świetlnej. W związku ze zwężeniem i wzmożonym ruchem pojazdów spowodowanym letnim sezonem turystycznym w Pieninach można spodziewać się w tym miejscu korków, zwłaszcza w trakcie najbliższych weekendów. 
 
Zamówienia na realizację remontu mostu w Krościenku n/D Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie udzielił 7. maja br. firmie Budownictwo Mosty Drogi BMD Sp. z o.o. z Nowego Sącza za kwotę 757 000,00 zł. Remont mostu ma zostać zakończony 31. października 2013 r.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij