Przebudowa parkingu skończona

Fot. 2015.09.01 21:37 / news / czytano 1708 / opinie 0

Od 01 września przy Urzędzie Miasta i Gminy w Szczawnicy można korzystać z przebudowanego i powiększonego parkingu dla samochodów osobowych.

Inwestycja została zrealizowana przez miejscowego wykonawcę w ostatnich dwóch tygodniach, a środki finansowe pochodziły z budżetu miasta.
 
Dotychczasowy parking został przebudowany, na całej powierzchni została wymieniona nawierzchnia. Zamiast nawierzchni tzw. „zielonej” wykonanej jeszcze w 2008 roku została położona kostka betonowa. Ponadto niezagospodarowane miejsce za budynkiem urzędu zostało również wyłożone kostką i powstały dodatkowe miejsca parkingowe. Łącznie zostało wyznaczonych 21 miejsc parkingowych.
 
Przebudowa parkingu przy Urzędzie Miasta to tylko jedna z planowanych inwestycji związanych z naszym budynkiem. Po wcześniejszej rozbudowie były również wykonywane dodatkowe prace związane z przeniesieniem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przeniesieniem Straży Miejskiej, przeprowadzką Zespołu Organizacyjno-Administracyjnego Oświaty z budynku szkoły podstawowej, a teraz wykonywany jest remont starych pomieszczeń parteru gdzie jest umieszczona kasa oraz referat finansów i podatków. Do końca tego roku wszystkie miejskie instytucje znajdą się w jednym budynku i nie będą rozproszone w różnych lokalizacjach. Oczywiście nie dotyczy to naszego Miejskiego Zakładu Gospodarki, który w dalszym ciągu znajduje się przy ulicy Zawodzie – Grzegorz Niezgoda – Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij