Tylmanowa: Zaproszenie na happening promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Fot. 2019.10.12 08:06 / news / czytano 706 / opinie 0

16 października o godzinie 12:00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej im. mjr H.Sucharskiego w Tylmanowej cała społeczność szkolna, przedstawiciele z OSP w Tylmanowej, policji z Krościenka n.D wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Bicia Rekordu w Resuscytacji Krążeniowo – Oddechowej Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka.

SP im. mjr H. Sucharskiego zaprasza na happening promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Szkoła bierze udział w Małopolskim Konkursie ,, Odblaskowa Szkoła”.

Po zakończeniu Bicia Rekordu przystąpimy do Happeningu. Uczestnicy z plakatami i hasłami promującymi bezpieczeństwo w ruchu drogowym, będą przemieszczali się po chodniku wzdłuż szosy. O godzinie 12:30 zapraszamy do udziału wszystkie chętne szkoły podstawowe i społeczność lokalną. Prosimy w miarę możliwości o założenie elementów odblaskowych i kamizelek.
      
Celem konkursu jest: 
Uwrażliwienie uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich podmiotów współpracujących ze szkołą na zagrożenia występujące w ruchu drogowym. 
Zachowanie bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.
Promowanie inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. 
Wyposażenie uczniów w elementy odblaskowe.
Kontrolowanie ustawowego obowiązku korzystania przez dzieci z elementów odblaskowych.
Promowanie bezpiecznych postaw i zachowań.
Źródło: SP Tylmanowa
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij