Nowa sala rekreacji i zabaw w Szkole Podstawowej nr 2

Fot. Arch. szkoły 2021.03.19 07:23 / news / czytano 466 / opinie 0

W Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D do użytku została oddana nowa sala rekreacji i zabaw dla przedszkolaków i uczniów klas I-VIII. Jej powstanie i pełne wyposażenie to inicjatywa i zasługa Rady Rodziców. Inauguracji dokonano w kilku etapach, przy wielkim aplauzie najmłodszych i uczniów kl. I-III i oczywiście zachowując reżim sanitarny. 


 - Sal zabaw i rekreacji zajęła nieużywaną salę na III pietrze budynku szkoły i w zamyśle Rady Rodziców będzie cyklicznie wykorzystywana przez przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej na zajęcia integracyjne, relaksujące i jako nagroda za dobre zachowanie - tłumaczy dyrektor szkoły Krzysztof Koper.
 
Jest wyposażona w miękkie siedziska, maty i stoliki, zmywalną ścianę pełniącą funkcję tablicy do pisania i interaktywny telewizor z najnowszą konsolą xbox, świetnym nagłośnieniem i systemem kinect. W sali znajduje się także kilkanaście zestawów gier planszowych dla najstarszych uczniów, a także układanki i klocki dla przedszkolaków.

Otwarcie i pierwsze użytkowanie sali rozłożone na kilka dni pokazało, że był to strzał w dziesiątkę! Najmłodsze przedszkolaki i uczniowie klas I-III zachwycili się nowym nabytkiem szkoły, z zapałem korzystając z systemu kinect, grając w gry planszowe i układając klocki. 

W powstanie sali zaangażowana była cała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2. Wielkie podziękowania!!!
Autor: Krzysztof koper
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij