Ukradł łańcuszek - został zatrzymany

Fot. 2014.09.16 09:35 / news / czytano 2890 / opinie 2

10  września w Szczawnicy nieznany sprawca, młody chłopak, napadł na kobietę i dokonał kradzieży złotego łańcuszka wraz z zawieszką 73-letniej kobiecie.

Jak informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji udało się ustalić sprawców i ich miejsce pobytu. - Zatrzymani zostali w jednym z mieszkań na terenie Szczawnicy. Sprawcami okazali się dwaj 20-latkowie mieszkańcy Nowego Sącza, wielokrotnie notowani za podobne przestępstwa, których zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratury - zaznacza Wolski.

W trakcie przesłuchań przyznali się jeszcze do dwóch przestępstw popełnionych na terenie Szczawnicy, 21 sierpnia 2014 roku do kradzieży domowej oraz do kradzieży "na wyrwę" z dnia 30 sierpnia na mieszkańce Dębicy. Za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

echhh2014.09.17 07:09
Czysty przypadek że im się udało bo z tymi co handlują prochami to jakoś im nie idzie.
iiiiii2014.09.16 19:09
i to mi sie podoba brawo policja
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij