Wakacje z Przygodą dla twojego dziecka (artykuł sponsorowany)

Fot. Arch. Mountain Touch 2016.07.06 08:11 / news / czytano 2471 / opinie 0

Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie i oryginalnie zorganizować wakacyjny czas dla swojego dziecka, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zdecydowanie się na obóz wakacyjny w Szczawnicy. 

Naszym podopiecznym proponujemy wakacje pełne wrażeń, blisko hotelu w którym odpoczywają rodzice, które pozwolą im odkryć uroki Szczawnicy i jej okolic. Zapewniamy codzienny zastrzyk przygody i emocji, po którym dziecko będzie mogło odpocząć przy opiekunach, tak aby dnia następnego stawić czoło kolejnym wyzwaniom jakie zagwarantuje mu nasza przeszkolona ekipa. 

„Naszą przygodę z organizacją obozów i półkolonii zaczęliśmy w 2010 roku, na prośbę rodziców zorganizowaliśmy jeden turnus wakacyjny - udało się. 12 dzieciaków uczących się w naszej szkółce pływackiej , uczestniczyło w pierwszym turnusie WAKACJI Z PRZYGODĄ. Dzieciaki wróciły do domu strasznie wymęczone, ale szczęśliwe, gdyż aktywny program półkolonii, pozwolił im spędzić naprawdę fantastyczne wakacje. W kolejnym roku na obóz wrócili prawie wszyscy, co sprawiło nam mega radość, ale i postawiło przed nami kolejne wyzwanie - nie zanudzić dzieciaków tym samym programem. I tak powstał pomysł na ZDOBYWCÓW SZCZYTÓW, na którym oprócz tego że dzieciaki schodziły pół Beskidu i całe Pieniny, to jeszcze posiadły umiejętności wspinaczkowe. 

Podczas naszej wyprawy uczestnicy mogą zdobyć 12 sprawności – od łatwych do bardzo ciężkich, aż wręcz niemożliwych  . W trakcie gry w paintball będziecie mogą zmienić się w prawdziwego komandosa. Bezkarna strzelanina bez łez i krwi to zabawa tylko dla odważnych.

Stworzymy również okazję do zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego z perspektywy dzikiej rzeki jaką jest Dunajec, a to wszystko w pontonie, po największych falach, tak żeby uczestnicy poczuli czym jest prawdziwy raffting . Park linowy to idealne miejsce do zmierzenia się z własnymi słabościami. Możliwość wyboru trasy sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwiedzimy także Beskid Sądecki, a zrobimy to na rowerach i przy okazji poznamy zasady downhillu.

Wraz ze stara mapą będziemy poszukiwać skarbu Janosika. W czasie tej zabawy będzie na Ciebie czekać wiele zadań i wskazówek. Poznasz sporo zabytków i atrakcji przyrodniczych znajdujących się w naszej okolicy. Przygotowaliśmy także coś, dzięki czemu uczestnicy będą mogli  pobyć na chwilę artystą! Zajęcia z graffiti sprawią, że wyzwolą swoją artystyczną duszę. 
 
Jest jeszcze coś na co czeka każdy odkrywca, czyli nocleg w namiocie z dala od cywilizacji. 

Zapraszamy serdecznie na obozy z nami, GWARANTUJEMY że znamy przepis na naprawdę fantastyczne wakacje."
Ekipa Mountain Touch

REFERENCJE :
 
"Moje Córeczki są zachwycone obozem :-) Już zapowiedziały, że wracają do Szczawnicy zimą i na następne wakacje :-) Swietne pomysły, bardzo dobra organizacja, genialne podejście do Maluchów." 
Mama Ady i Maji
 
"Zaskoczyli mnie bardzo pozytywne. Rewelacyjna kadra, świetny program, Myślę, że możemy polecić Mountain Touch jako godnego zaufania organizatora obozów."
Mama Mikołaja
 
"Dzieci do teraz opowiadają o swoich wrażeniach. Robicie świetną rzecz ... "
Mama Marysi i Franka
 
"Dziękujemy za wspaniałą opiekę i przeżycia, mam nadzieję że w przyszłym roku będzie powrórka."
Mama Jasia
 
"Ogromne dzięki za opiekę i zaangażowanie, to był świetnie spędzony czas, Kuba bawił się rewelacyjnie!"
Mama Kuby
Zdjęcia: Arch. Mountain Touch
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij