Wylicytowany na 26 tysięcy

Fot. 2015.08.31 07:55 / news / czytano 3829 / opinie 0

W lipcu do przetargu na dzierżawę parkingu przy ulicy Sobieskiego przystąpiło troje zainteresowanych. Licytacja zakończyła się na kwocie 26 tysięcy i przy okazji sprawa trafiła na policję.

Przypomnijmy, w maju br. parking został wydzierżawiony przez władze gminy Krościenko n.D na trzy miesiące miejscowemu przedsiębiorcy za kwotę 1850 zł/ netto miesięcznie. Po tym okresie ogłoszony został przetarg. 7 lipca do przetargu stanęły trzy zainteresowane osoby. Licytacja zakończyła się na kwocie 26 tysięcy złotych/netto. Umowa miała zacząć obowiązywać od początku sierpnia jednak osoba, która wygrała licytację ustąpiła od podpisania umowy.

- Osoba, która wycofała się z dzierżawy była pełnomocnikiem innej. Zaszło podejrzenie podrobienia podpisu, dlatego skierowaliśmy sprawę na policję. Osoba ta złożyła nam także propozycję bezumownego oddania parkingu na miesiąc sierpień i wrzesień za 10 tysięcy złotych miesięcznie. O tym fakcie również powiadomiliśmy policję - tłumaczy wójt Jan Dyda.

W związku z zaistniałą sytuacją podczas ostatniej sesji Rada Gminy wyraziła zgodę na przedłużenie dzierżawy dotychczasowemu dzierżawcy do końca września br. oraz na kolejne dwa sezony wakacyjne od maja do września 2016 i 2017 roku.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij