Policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy w trakcie jednej interwencji

Fot. 2017.04.03 15:24 / news / czytano 2338 / opinie 0

W nocy z 2 na 3 kwietnia 2017 roku w Trybszu policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy. Najpierw wpadł kierowca Audi, zaraz po nim Volkswagena.

W nocy z 2 na 3 kwietnia 2017 roku w Trybszu zaraz po północy kierując samochodem osobowym marki Audi zjechał na pobocze, a następnie do pobliskiego lasu, po czym wysiadł z pojazdu i oddalił się. Wezwani na miejsce policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia drogowego. Okazał się nim 23 letni mieszkaniec miejscowości Łapsze Wyżne. Kierujący został przebadany na zawartość alkoholu we krwi z wynikiem 1,40 promila oraz została mu pobrana krew do dalszych badań.

W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia w Trybszu, policjanci zauważyli, że kierujący samochodem osobowym marki VW widząc policję na drodze podjął manewr zawracania, cofając zjechał z jezdni i uderzył w barierę energochłonną. W trakcie legitymowania kierujący odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Z uwagi na dziwne zachowanie sie kierującego, policjanci pobrali krew do badań z uwagi na podejrzenie, iż kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Autor: Oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij